Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Kalispera!

Go down 
+2
[HGM]_Pamela1990
SoulEateR
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
SoulEateR
Normal User
Normal User



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-06-12

Kalispera! Empty
PostSubject: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 6:12 am

Xeraite paides! apo ti blepw kanete douleia ston server! elpizw na bgei se kati polu kalo! anupomono na mpw na dw tn douleia pou kanate kai an epitelous brika enan server pou na miazei ston palio pride. sas euxomai kalh douleia...kai na anoiksete to suntomotero.. Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 6:50 am

SoulEateR wrote:
Xeraite paides! apo ti blepw kanete douleia ston server! elpizw na bgei se kati polu kalo! anupomono na mpw na dw tn douleia pou kanate kai an epitelous brika enan server pou na miazei ston palio pride. sas euxomai kalh douleia...kai na anoiksete to suntomotero.. Smile



Kalos ton Smile kanoume oti mporoume derf exoume vali arketa pragmata k exoume akoma na ftiakoume arketa gia auto argoume..


Pisteuw oti eimaste o MONOS server pou tha einai toso konta sta old features tou old pride o old pride den htan ta items tou mono k increase dmg sta pet ton sumoners k add kapoia skills se weak class htan polu perisotera kapoia p an dn ksereis l2 den ta vlepeis pote egw me ton TRELO* admin eoxume poiasi kapoia vasika pisteuw p mas kanoun monadikous den thelw na pw perisotera min nomizete oti lew salia ... pisteuw oti ota gini to Grand open tha to katalavete exoume kati p isws se kapious den aresei ,
To Hard FARM to hard farm tha uparxei 1st : Ta A/S Grade exoun Custom STATS ara mporeis na kaneis diko sou build me auta 2on : An exeis fast items meta den tha exeis tin agwnia na paris kalutera k oute trades tha s endiaferoun oute tpt tha peksis 10-20 pvp k log out ... einai pola p me to hard farm se krataei na exeis endiaferon allios vareiese k vlepeis olous me same items k dn se apasxoli tpt..
Back to top Go down
SoulEateR
Normal User
Normal User



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-06-12

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeTue Jun 12, 2012 1:51 pm

[GM]_KingJo wrote:
SoulEateR wrote:
Xeraite paides! apo ti blepw kanete douleia ston server! elpizw na bgei se kati polu kalo! anupomono na mpw na dw tn douleia pou kanate kai an epitelous brika enan server pou na miazei ston palio pride. sas euxomai kalh douleia...kai na anoiksete to suntomotero.. Smile



Kalos ton Smile kanoume oti mporoume derf exoume vali arketa pragmata k exoume akoma na ftiakoume arketa gia auto argoume..


Pisteuw oti eimaste o MONOS server pou tha einai toso konta sta old features tou old pride o old pride den htan ta items tou mono k increase dmg sta pet ton sumoners k add kapoia skills se weak class htan polu perisotera kapoia p an dn ksereis l2 den ta vlepeis pote egw me ton TRELO* admin eoxume poiasi kapoia vasika pisteuw p mas kanoun monadikous den thelw na pw perisotera min nomizete oti lew salia ... pisteuw oti ota gini to Grand open tha to katalavete exoume kati p isws se kapious den aresei ,
To Hard FARM to hard farm tha uparxei 1st : Ta A/S Grade exoun Custom STATS ara mporeis na kaneis diko sou build me auta 2on : An exeis fast items meta den tha exeis tin agwnia na paris kalutera k oute trades tha s endiaferoun oute tpt tha peksis 10-20 pvp k log out ... einai pola p me to hard farm se krataei na exeis endiaferon allios vareiese k vlepeis olous me same items k dn se apasxoli tpt..


sumfono apoluta auto pou les gia to farm...aplos 8a deis sthn arxh oti 8a mpenoun kapoia paidakia kai 8a spamaroun "hard farm hard farm" epidi oloi 8eloun ta rykros...gtp....an einai easy farm se 3bdomades 8a ginei bareto....eno etsi opws to exete skefti 8a exei endiaferon....auta 8elw apo sas...sunexhste tn kalh douleia kai 8a exete andapokrisi!
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 1:17 am

Se euxaristw file Smile kapoia pedia perimenoun twra mines na open elpizw na tous dikaiosoume..
Back to top Go down
[HGM]_Pamela1990
Admin
Admin
[HGM]_Pamela1990


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-18
Ηλικία : 33

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 7:31 am

SoulEateR wrote:

sumfono apoluta auto pou les gia to farm...aplos 8a deis sthn arxh oti 8a mpenoun kapoia paidakia kai 8a spamaroun "hard farm hard farm" epidi oloi 8eloun ta rykros...gtp....an einai easy farm se 3bdomades 8a ginei bareto....eno etsi opws to exete skefti 8a exei endiaferon....auta 8elw apo sas...sunexhste tn kalh douleia kai 8a exete andapokrisi!

Τσαμπα φωναζουν... οπως λεει και ο jo περιμενει πολυ κοσμος που θα μεινουν εκπληκτοι με τα νεα features που εχουμε...
Back to top Go down
https://l2falcon.forumgreek.com
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 9:57 am

[HGM]_Pamela1990 wrote:
SoulEateR wrote:

sumfono apoluta auto pou les gia to farm...aplos 8a deis sthn arxh oti 8a mpenoun kapoia paidakia kai 8a spamaroun "hard farm hard farm" epidi oloi 8eloun ta rykros...gtp....an einai easy farm se 3bdomades 8a ginei bareto....eno etsi opws to exete skefti 8a exei endiaferon....auta 8elw apo sas...sunexhste tn kalh douleia kai 8a exete andapokrisi!

Τσαμπα φωναζουν... οπως λεει και ο jo περιμενει πολυ κοσμος που θα μεινουν εκπληκτοι με τα νεα features που εχουμε...

y0 pamela...
btw kantee to farm diskolo den me niazi akoma kalitera diladi...apla mhn valete thn gnosti mlkia dld gia na paris items 8a prepi na afinis to.n chari mesa gia vote coins....mpika se ena server pou sthn arxi den htan etsi eixe 300 atoma on to alaxe o GM kai twra exei 60 to MAX...
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:14 am

giannhs wrote:
[HGM]_Pamela1990 wrote:
SoulEateR wrote:

sumfono apoluta auto pou les gia to farm...aplos 8a deis sthn arxh oti 8a mpenoun kapoia paidakia kai 8a spamaroun "hard farm hard farm" epidi oloi 8eloun ta rykros...gtp....an einai easy farm se 3bdomades 8a ginei bareto....eno etsi opws to exete skefti 8a exei endiaferon....auta 8elw apo sas...sunexhste tn kalh douleia kai 8a exete andapokrisi!

Τσαμπα φωναζουν... οπως λεει και ο jo περιμενει πολυ κοσμος που θα μεινουν εκπληκτοι με τα νεα features που εχουμε...

y0 pamela...
btw kantee to farm diskolo den me niazi akoma kalitera diladi...apla mhn valete thn gnosti mlkia dld gia na paris items 8a prepi na afinis to.n chari mesa gia vote coins....mpika se ena server pou sthn arxi den htan etsi eixe 300 atoma on to alaxe o GM kai twra exei 60 to MAX...



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:16 am

[GM]_KingJo wrote:



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
-.- nato to 1o fail...
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:22 am

giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
-.- nato to 1o fail...


Orea fail? to bgazoume to pc bang apo dynasty alla min perimenis na tin bgalis se 1 mina ksereis Smile kai emena den me epithe to pc bang se items anyway isws exeis dikio tha milisw me admin na to remove k na checkaroume ta prizes ..
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:26 am

[GM]_KingJo wrote:
giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
-.- nato to 1o fail...


Orea fail? to bgazoume to pc bang apo dynasty alla min perimenis na tin bgalis se 1 mina ksereis Smile kai emena den me epithe to pc bang se items anyway isws exeis dikio tha milisw me admin na to remove k na checkaroume ta prizes ..
protasi m einai na mini o server opos 8a anixi (sths times ton items anaferome)
file o logos p den pezw kanena server einai epidi mpenw k ntinome se 1 mera...opote den exw provlima me to farm akri na einai farm k oxi 24h anixto pc..
allh mia idea p eixa pei einai na pane h S grade armor mexri+35 kai na dinoun extra stats an einai set (opos k ston pride dld)
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:35 am

giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:
giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
-.- nato to 1o fail...


Orea fail? to bgazoume to pc bang apo dynasty alla min perimenis na tin bgalis se 1 mina ksereis Smile kai emena den me epithe to pc bang se items anyway isws exeis dikio tha milisw me admin na to remove k na checkaroume ta prizes ..
protasi m einai na mini o server opos 8a anixi (sths times ton items anaferome)
file o logos p den pezw kanena server einai epidi mpenw k ntinome se 1 mera...opote den exw provlima me to farm akri na einai farm k oxi 24h anixto pc..
allh mia idea p eixa pei einai na pane h S grade armor mexri+35 kai na dinoun extra stats an einai set (opos k ston pride dld)


Pride htan ta S mexri +25 k ta A mexri +35 , etsi einai k edw o admin to ekane etsi A Grade edw exoume +35 me extra stats k drop +items apo Rbs k apo hard mobs s lew exoume pola ..
Back to top Go down
[ADM]_Falcon
Admin
Admin
[ADM]_Falcon


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-20
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:48 am

giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:
giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Stin arxi tha exoume pc bang points gia na paris Dynasty armor isws to remove apla to exoume etsi gt den theloume na bgei mesa s 1 mina i dynasty tha doume ti tha kanoume .. An kapoia pragmata einai lathos tha ta ftiaksoume poio easy stin arxi prp na eimaste poio hard gia na min gini tpt k emfanistoun top items fast..
-.- nato to 1o fail...


Orea fail? to bgazoume to pc bang apo dynasty alla min perimenis na tin bgalis se 1 mina ksereis Smile kai emena den me epithe to pc bang se items anyway isws exeis dikio tha milisw me admin na to remove k na checkaroume ta prizes ..
protasi m einai na mini o server opos 8a anixi (sths times ton items anaferome)
file o logos p den pezw kanena server einai epidi mpenw k ntinome se 1 mera...opote den exw provlima me to farm akri na einai farm k oxi 24h anixto pc..
allh mia idea p eixa pei einai na pane h S grade armor mexri+35 kai na dinoun extra stats an einai set (opos k ston pride dld)



Exw balei tis A grade armors na exoun max +35 , oi S 8a exoun max 25 .
Twra gia ta PC Bang Points , exw ftiaksei etsi to susthma pou ta price twn pc bang einai analoga me to farm pou xreiazese gia na bgaleis ta upoloipa farm items ....
dld mexrh na bgaleis ta items pou 8elei 1 part exeis bgalei kai ta PC Bang Points .... ante na xreiastoun 1-2 meres parapanw to polu gia na sumplhroseis ta Points pou 8elei ....
Kai gia na afhseis to PC sou open olh mera auto einai dikh sou epilogh .... apla 8a bgaleis pio grigora ta Points ......
Btw to farm 8a einai duskolo , opote apokleiete kapios na bgalei thn Dynasty mesa ston 1o mhna .....
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 10:53 am

[GM]_KingJo wrote:



Pride htan ta S mexri +25 k ta A mexri +35 , etsi einai k edw o admin to ekane etsi A Grade edw exoume +35 me extra stats k drop +items apo Rbs k apo hard mobs s lew exoume pola ..
nai ok egw ston pride eixa dragonic +35 ...kalo 8a htan na to kanete
episis milaw mono gia ths armor 3exanasa na to pw DRAGONIC-IMPERIAL-DC-ktlp..... oxi gia unique k dyna,rykros
Back to top Go down
[ADM]_Falcon
Admin
Admin
[ADM]_Falcon


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-20
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 11:05 am

giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Pride htan ta S mexri +25 k ta A mexri +35 , etsi einai k edw o admin to ekane etsi A Grade edw exoume +35 me extra stats k drop +items apo Rbs k apo hard mobs s lew exoume pola ..
nai ok egw ston pride eixa dragonic +35 ...kalo 8a htan na to kanete

kai na to kanw etsi den 8a exei kapoia diafora ektos apo to + max ...h diafora twn stats apo to epomeno kai to prohgoumeno gear 8a einai analogh.
dld ta stats 8a einai idia eite exeis +35 eite + 25 ... mono to + alazei , ektos kai sou aresei na kaneis ++.... tote auto einai allo 8ema....
Epishs exw balei stis A grade armors diaforetiko % gia ++, kai enoeite pws sto +35 8a dinoun extra bonus.
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 11:10 am

[ADM]_Falcon wrote:
giannhs wrote:
[GM]_KingJo wrote:



Pride htan ta S mexri +25 k ta A mexri +35 , etsi einai k edw o admin to ekane etsi A Grade edw exoume +35 me extra stats k drop +items apo Rbs k apo hard mobs s lew exoume pola ..
nai ok egw ston pride eixa dragonic +35 ...kalo 8a htan na to kanete

kai na to kanw etsi den 8a exei kapoia diafora ektos apo to + max ...h diafora twn stats apo to epomeno kai to prohgoumeno gear 8a einai analogh.
dld ta stats 8a einai idia eite exeis +35 eite + 25 ... mono to + alazei , ektos kai sou aresei na kaneis ++.... tote auto einai allo 8ema....
Epishs exw balei stis A grade armors diaforetiko % gia ++, kai enoeite pws sto +35 8a dinoun extra bonus.
kante oti 8elete den pernete apo logia eseis..
egw milisa gia +35set= +extra stats..
gia na katalavete ston pride eixa bd me dragonic+35set dyna sins+20 piggy-iron kai 3 relic jewls
Back to top Go down
[ADM]_Falcon
Admin
Admin
[ADM]_Falcon


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-20
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 11:26 am

giannhs wrote:


kante oti 8elete den pernete apo logia eseis..
egw milisa gia +35set= +extra stats..
gia na katalavete ston pride eixa bd me dragonic+35set dyna sins+20 piggy-iron kai 3 relic jewls



pio to kolhma sou me to +35 set re c? afou sou lew 8a einai to idio .... ti +25 ti +35 set ...ta stats 8a einai IDIA kai ta BONUS! to mono pou alazei einai ta parapanw scrolls pou 8a skaseis sthn armor mexrh na thn pas 35.....
Back to top Go down
MrMagyver
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-05-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 12:08 pm

old pride eixe ta a grade mexri +35.. kai apo s mono tin dc nmzw..kai to parapanw + sou dinei parapanw p def...episis.. px dc kai arcana na pigenoun efkola +...min gamiomaste na ta pame +25..ta uniq items meta pio diskolo enchant
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 12:19 pm

MrMagyver wrote:
old pride eixe ta a grade mexri +35.. kai apo s mono tin dc nmzw..kai to parapanw + sou dinei parapanw p def...episis.. px dc kai arcana na pigenoun efkola +...min gamiomaste na ta pame +25..ta uniq items meta pio diskolo enchant
lipon 1o EIXA THN GAMIMENI THN DRGONIC +35 S GRDE ARMOR EPISIS H DC EINAI A GRADE H OPIA PIGENE K AFTH +35


Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 12:25 pm

tespa kante oti 8elete e3alou o server den einai dikosmou diko sas einai esis apofazite apla mhn lene oti nane gia old pride den mporw na akouw oti nane eixa dosi 1xiliariko egw kai alla 3 xiliakira o kolitos mou se ekino to server..
Back to top Go down
MrMagyver
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-05-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeWed Jun 13, 2012 11:14 pm

looooooooooooool ti name eixes???
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeThu Jun 14, 2012 12:57 am

giannhs wrote:
MrMagyver wrote:
old pride eixe ta a grade mexri +35.. kai apo s mono tin dc nmzw..kai to parapanw + sou dinei parapanw p def...episis.. px dc kai arcana na pigenoun efkola +...min gamiomaste na ta pame +25..ta uniq items meta pio diskolo enchant
lipon 1o EIXA THN GAMIMENI THN DRGONIC +35 S GRDE ARMOR EPISIS H DC EINAI A GRADE H OPIA PIGENE K AFTH +35




1st -caps, 2on Ti kolima exeis?? emeis tha exume ta A Grade Max +35 me diaforetiko echant rate, 3on Emeeis pisteuoume oti auto einai to swstw 4on An den s aresei diko s provlima den mporoume na kanoume oti theleis esu k oti pisteuis esu kai epidi ekanes donate ekei pera ti simeni auto?? Min ksexnas oti den tha eimaste 100% Copy Kratame ta vasika apo old pride pou pisteuw oti an iksera apo Dev poio mprosta tha eixa fix enan diko m custom server k dn simeni oti htan ston old pride prp na kanoume k emeis k oti mono o old aksizi k emeis den.. Kai sto ksanalew an den s aresei kati to les vlepoume tin apopsi sou kai pratoume analoga...
Back to top Go down
giannhs
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-04-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeThu Jun 14, 2012 1:22 am

[GM]_KingJo wrote:
giannhs wrote:
MrMagyver wrote:
old pride eixe ta a grade mexri +35.. kai apo s mono tin dc nmzw..kai to parapanw + sou dinei parapanw p def...episis.. px dc kai arcana na pigenoun efkola +...min gamiomaste na ta pame +25..ta uniq items meta pio diskolo enchant
lipon 1o EIXA THN GAMIMENI THN DRGONIC +35 S GRDE ARMOR EPISIS H DC EINAI A GRADE H OPIA PIGENE K AFTH +35




1st -caps, 2on Ti kolima exeis?? emeis tha exume ta A Grade Max +35 me diaforetiko echant rate, 3on Emeeis pisteuoume oti auto einai to swstw 4on An den s aresei diko s provlima den mporoume na kanoume oti theleis esu k oti pisteuis esu kai epidi ekanes donate ekei pera ti simeni auto?? Min ksexnas oti den tha eimaste 100% Copy Kratame ta vasika apo old pride pou pisteuw oti an iksera apo Dev poio mprosta tha eixa fix enan diko m custom server k dn simeni oti htan ston old pride prp na kanoume k emeis k oti mono o old aksizi k emeis den.. Kai sto ksanalew an den s aresei kati to les vlepoume tin apopsi sou kai pratoume analoga...
Malon den diavases to post mou lipon sto 3ana lew
o server den einai diko sas KAI kanete oti 8elete eseis den me niazi den exw na xasw kati
kai den einai kolima apla esis den katalavenete KAI PROSPA8W NA SAS DOSO NA TO KATALAVENE KAI NA 3ESKALOSETE..
Back to top Go down
MrMagyver
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-05-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeThu Jun 14, 2012 1:30 am

Egw pandos pisteuw dragonic 8a itan kalo na pigenei +35..kati alo otan kanei fail to enhant crystals?? h +0.. ta normal ennow oxi dread kai dynasty
Back to top Go down
Guest
Guest




Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeThu Jun 14, 2012 1:39 am

MrMagyver wrote:
Egw pandos pisteuw dragonic 8a itan kalo na pigenei +35..kati alo otan kanei fail to enhant crystals?? h +0.. ta normal ennow oxi dread kai dynasty

Koita emeis kanoume auta p vlepoume oti einai orea apo ekei k pera an krinouem kati oti prp na alaksei to kanoume pros to parwn menoun auta p exoume vali. tha kanoume k poll gia na psifizete esus kapoia pragamta ph pou thelete na ginonte ta events k tah doume k ti alla..
Back to top Go down
MrMagyver
Orc
Orc



Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-05-27

Kalispera! Empty
PostSubject: Re: Kalispera!   Kalispera! Icon_minitimeThu Jun 14, 2012 2:42 am

event arxi vale coliseum pou 8a einai liga atoma meta vale dawrf vilage
Back to top Go down
 
Kalispera!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Community :: General Discussion-
Jump to: